Cristi Manea a spus, după trei ani, de ce a mers la FCSB + de ce crede că n-a prins un transfer într-un campionat puternic

Cristi Manea a spus, după trei ani, de ce a mers la FCSB + de ce crede că n-a prins un transfer într-un campionat puternic

Cristi Manea a spus, după trei ani, de ce a mers la FCSB + de ce crede că n-a prins un transfer într-un campionat puternic


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport