FC Dinamo activează în Liga 4, dar jucătorii sunt profesioniști. ”Nimeni nu lucrează. Avem prime de joc”

FC Dinamo activează în Liga 4, dar jucătorii sunt profesioniști. ”Nimeni nu lucrează. Avem prime de joc”

FC Dinamo activează în Liga 4, dar jucătorii sunt profesioniști. ”Nimeni nu lucrează. Avem prime de joc”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport