Haaland a spus ce gândeşte despre Guardiola: "Este o nebunie. Nu înţeleg cum este posibil aşa ceva"

Haaland a spus ce gândeşte despre Guardiola: "Este o nebunie. Nu înţeleg cum este posibil aşa ceva"

Haaland a spus ce gândeşte despre Guardiola: "Este o nebunie. Nu înţeleg cum este posibil aşa ceva"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport