După protestul jucătorilor, Nae Constantin a trimis și el un mesaj conducerii: "Speranțe sunt, promisiuni am avut mereu"

După protestul jucătorilor, Nae Constantin a trimis și el un mesaj conducerii: "Speranțe sunt, promisiuni am avut mereu"

După protestul jucătorilor, Nae Constantin a trimis și el un mesaj conducerii: "Speranțe sunt, promisiuni am avut mereu"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport