Eugen Neagoe, după 0-2 cu Petrolul: ”Penibil! Nici dacă vii de la cârciumă nu ai cum să faci asemenea prostii”

Eugen Neagoe, după 0-2 cu Petrolul: ”Penibil! Nici dacă vii de la cârciumă nu ai cum să faci asemenea prostii”

Eugen Neagoe, după 0-2 cu Petrolul: ”Penibil! Nici dacă vii de la cârciumă nu ai cum să faci asemenea prostii”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport