Clujenii și-au ironizat rivalii după cucerirea titlului: ”Să vă spun cum stă treaba, cu Steaua jucăm degeaba”

Clujenii și-au ironizat rivalii după cucerirea titlului: ”Să vă spun cum stă treaba, cu Steaua jucăm degeaba”

Clujenii și-au ironizat rivalii după cucerirea titlului: ”Să vă spun cum stă treaba, cu Steaua jucăm degeaba”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport