Clujenii își ironizează rivalii după cucerirea titlului: ”Să vă spun cum stă treaba, cu Steaua (FCSB) jucăm degeaba”

Clujenii își ironizează rivalii după cucerirea titlului: ”Să vă spun cum stă treaba, cu Steaua (FCSB) jucăm degeaba”

Clujenii își ironizează rivalii după cucerirea titlului: ”Să vă spun cum stă treaba, cu Steaua (FCSB) jucăm degeaba”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport