Ce spune Gigi Becali despre derby-ul Dinamo - Rapid: ”Ce câștig eu, ce treabă am? Dacă erau cu noi la concurență, da!”

Ce spune Gigi Becali despre derby-ul Dinamo - Rapid: ”Ce câștig eu, ce treabă am? Dacă erau cu noi la concurență, da!”

Ce spune Gigi Becali despre derby-ul Dinamo - Rapid: ”Ce câștig eu, ce treabă am? Dacă erau cu noi la concurență, da!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport