Mărturisiri dureroase și mesaj pentru antivacciniști: "Am stat 16 zile la ATI, am trecut pe la poarta Iadului"

Mărturisiri dureroase și mesaj pentru antivacciniști: "Am stat 16 zile la ATI, am trecut pe la poarta Iadului"

Weekend-ul 23-24 octombrie 2021 este ultimul din următoarea lună în care suporterii vor putea merge pe stadioane, după ultimele restricții anunțate de Comitetul Național pentru Situații de Urgență, în contextul pandemiei de coronavirus.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport