Căpitanul celor de la Sepsi, sincer după eșecul cu FCSB: "Cu asemenea joc, nu merităm play-off-ul!"

Căpitanul celor de la Sepsi, sincer după eșecul cu FCSB: "Cu asemenea joc, nu merităm play-off-ul!"

Căpitanul celor de la Sepsi, sincer după eșecul cu FCSB: "Cu asemenea joc, nu merităm play-off-ul!"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport