FCSB a defilat în prima repriză a meciului cu Sepsi! Ce l-a impresionat pe Ilie Dumitrescu: ”M-a surprins și vreau să remarc”

FCSB a defilat în prima repriză a meciului cu Sepsi! Ce l-a impresionat pe Ilie Dumitrescu: ”M-a surprins și vreau să remarc”

FCSB a defilat în prima repriză a meciului cu Sepsi! Ce l-a impresionat pe Ilie Dumitrescu: ”M-a surprins și vreau să remarc”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport