Analiza lui Ionuț Badea după ce UTA a învins Academica Clinceni cu 3-0 în primul meci din play-out: "I-am anihilat din start"

Analiza lui Ionuț Badea după ce UTA a învins Academica Clinceni cu 3-0 în primul meci din play-out: "I-am anihilat din start"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport