După Roman Abramovich, încă un oligarh își vinde echipa. Sancțiunile impuse rușilor devin insuportabile: "Mă doare foarte tare"

După Roman Abramovich, încă un oligarh își vinde echipa. Sancțiunile impuse rușilor devin insuportabile: "Mă doare foarte tare"

După Roman Abramovich, încă un oligarh își vinde echipa. Sancțiunile impuse rușilor devin insuportabile: "Mă doare foarte tare"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport