Agentul lui Karim Benzema a răbufnit după ce s-a scris că fotbalistul este ”la cuțite” cu Deschamps: ”Lăsați-l în pace!”

Agentul lui Karim Benzema a răbufnit după ce s-a scris că fotbalistul este ”la cuțite” cu Deschamps: ”Lăsați-l în pace!”

Agentul lui Karim Benzema a răbufnit după ce s-a scris că fotbalistul este ”la cuțite” cu Deschamps: ”Lăsați-l în pace!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport