Neymar i-a enervat pe brazilieni după eliminarea de la Cupa Mondială: ”I-a văzut cineva pe Ronaldo și De Bruyne să facă asta?”

Neymar i-a enervat pe brazilieni după eliminarea de la Cupa Mondială: ”I-a văzut cineva pe Ronaldo și De Bruyne să facă asta?”

Neymar i-a enervat pe brazilieni după eliminarea de la Cupa Mondială: ”I-a văzut cineva pe Ronaldo și De Bruyne să facă asta?”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport