Economie - Guvernul a finalizat Ordonanța de Urgența privind salarizarea

Guvernul a finalizat proiectul de Ordonanta de Urgenta pe Legea Salarizarii, informeaza B1 TV. Potrivit unor surse, angajatii din sistemul sanitar ar urma sa primeasca mai multi bani, dar nu cât cer sindicalistii. Marius Sepi, prim-vicepresedintel


Citește articolul complet pe Curierul National

Alte știri din Curierul National