Economie - Ministru Agriculturii: Romania a pierdut aproape doua miliarde de euro prin proasta gestionare și managementul defectuos al fondurilor europene

 România a pierdut aproape doua miliarde de euro în exercițiul bugetar 2007-2013 din cauza modului defectuos în care a gestionat fondurile europene, a susținut Achim Irimiesc, Ministru Agriculturii, potrivit Agerpres.


Citește articolul complet pe Curierul National

Alte știri din Curierul National