Auto - Angajații Ford revin astazi la lucru, dupa trei saptamani de pauza

Astazi se reia activitatea la Secția de Vehicule din cadrul Ford Craiova, dupa o perioada de șomaj tehnic și zile libere. Angajații secției respective au stat în șomaj tehnic și concediu de odihna timp de mai bine de trei saptamâni, începând cu 22 aprilie. Sal


Citește articolul complet pe Curierul National

Alte știri din Curierul National