O fetiță de 7 ani a murit la o piscină din București. Ce făceau părinții ei în acest timp

O fetiță de 7 ani a murit la o piscină din București. Ce făceau părinții ei în acest timp

Sfârșit tragic pentru o fetiță în vârstă de numai 7 ani! Micuța și-a pierdut viața în urma unui incident petrecut la un ștrand din Capitală, unde se afla împreună cu părinții săi. Autoritățile au deschis […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro