Opt români au fost implicați într-un accident rutier în Austria. Mai multe persoane au ajuns la spital

Opt români au fost implicați într-un accident rutier în Austria. Mai multe persoane au ajuns la spital

Un accident grav în care au fost implicați cetățeni români s-a produs în Austria, într-o zonă montană din districtul Sankt Veit an der Glan. Cinci femei au ajuns la spital după ce microbuzul în care […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro