Care e cea mai mare frică a lui Dan Alexa: „Mi-ar părea rău. Aș suferi”

Care e cea mai mare frică a lui Dan Alexa: „Mi-ar părea rău. Aș suferi”

Dacă până acum a dovedit că nu îl mai sperie nimic în viață, Dan Alexa a dezvăluit că, odată cu înaintearea în vârsta, are un gând care îl îngrozește. Renumit pentru duritatea sa de pe […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro