”Ne-a plăcut, dar nu mai trecem pe acolo”. Cât a plătit un turist pentru o masă în Năvodari

”Ne-a plăcut, dar nu mai trecem pe acolo”. Cât a plătit un turist pentru o masă în Năvodari

Prețurile de pe litoralul românesc continuă să stârnească discuții în această vară, mai ales în contextul în care costurile pentru o simplă ieșire la restaurant par să crească de la un sezon la altul. Un […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro