Nasui: eşecul învestirii guvernului este o veste bună

Deputatul USR Claudiu Nasui a publicat marţi un mesaj pe Facebook în care califică drept benefic pentru România faptul că nu a trecut un guvern cu puteri depline.


Citește articolul complet pe Bursa

Alte știri din Bursa