EFE: Iranul anunţă că negocierile tehnice cu SUA s-au încheiat şi se trece la următoarea fază

Viceministrul de externe al Kazem Gharibabadi a declarat marţi că negocierile tehnice care au avut loc în Elveţia între delegaţiile Iran şi Statele Unite ale Americii s-au încheiat cu crearea a patru grupuri de lucru şi că următoarea fază va implica un comitet de nivel înalt, informează EFE.


Citește articolul complet pe Bursa

Alte știri din Bursa