Primăria Timişoara investeşte 24 mil. lei într-o sală multifuncţională la Colegiul Naţional Bănăţean

Primăria Timişoara investeşte 24 mil. lei într-o sală multifuncţională la Colegiul Naţional Bănăţean


Citește articolul complet pe Ziarul Financiar

Alte știri din Ziarul Financiar