Primăria Timişoara investeşte 2,6 mil. lei pentru dotarea cu mobilier nou a 14 grădiniţe

Primăria Timişoara investeşte 2,6 mil. lei pentru dotarea cu mobilier nou a 14 grădiniţe


Citește articolul complet pe Ziarul Financiar

Alte știri din Ziarul Financiar