Dezbatere despre digitalizarea României, pe 12 iunie la ZF Digital Summit Timişoara. Florin Drăgan, rectorul UPT: Este nevoie de o asumare la nivel guvernamental, să nu mai conteze dacă digitalizarea deranjează pe cineva

Dezbatere despre digitalizarea României, pe 12 iunie la ZF Digital Summit Timişoara. Florin Drăgan, rectorul UPT: Este nevoie de o asumare la nivel guvernamental, să nu mai conteze dacă digitalizarea deranjează pe cineva


Citește articolul complet pe Ziarul Financiar

Alte știri din Ziarul Financiar