VIDEO Focuri de armă în București. Polițiștii au tras cu pistolul, după ce doi tineri au fugit în timp ce erau legitimați

VIDEO Focuri de armă în București. Polițiștii au tras cu pistolul, după ce doi tineri au fugit în timp ce erau legitimați

Polițiștii din București au tras cu pistolul pentru a prinde doi tineri, sustați că aveau droguri asupra lor și care au fugit în timp ce erau legitimați.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro