VIDEO Bogdan Ivan își recunoaște vina după accidentul din Bistrița: 'Eu am fost de vină, nu am acordat prioritate'

VIDEO Bogdan Ivan își recunoaște vina după accidentul din Bistrița: 'Eu am fost de vină, nu am acordat prioritate'

Social-democrat Bogdan Ivan a vorbit sâmbătă despre accidentul în care a fost implicat joi seara în municipiul Bistrița, când a intrat cu mașina într-un autobuz: „Efectiv nu l-am văzut”.Impactul în apropierea Primăriei BistrițaFostul ministru al Ener...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro