Un nou Incident la metrou, al treilea în două săptămâni. Pasagerii au fost dați jos, garnitura a fost retrasă la depou

Un nou Incident la metrou, al treilea în două săptămâni. Pasagerii au fost dați jos, garnitura a fost retrasă la depou

O garnitură de metrou a fost retrasă din circulaţie marţi dimineaţă, după ce au fost înregistrate probleme tehnice la o uşă de acces, călătorii fiind debarcaţi în staţia Tineretului


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro