Șoferii care uită permisul sau talonul acasă ar putea scăpa de amendă: A fost adoptat proiectul de lege, urmează votul decisiv în Camera Deputaților

Șoferii care uită permisul sau talonul acasă ar putea scăpa de amendă: A fost adoptat proiectul de lege, urmează votul decisiv în Camera Deputaților

Deputatul USR Alexandru Dimitriu a anunțat că Senatul a adoptat inițiativa legislativă pe care a depus-o pentru eliminarea sancțiunilor aplicate șoferilor care nu au asupra lor permisul de conducere sau certificatul de înmatriculare


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro