Republica Moldova: Doi polițiști au murit, după ce au fost loviți de o mașină

Republica Moldova: Doi polițiști au murit, după ce au fost loviți de o mașină

Doi polițiști, de 25 și 29 de ani, au murit după ce au fost loviți violent, marți, de o mașină pe o șosea din raionul Sîngerei, Republica Moldova, potrivit mediafax.Potrivit Poliției din Republica Moldova, cei doi polițiști de patrulare activau pe tr...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro