Papahagi acuză PNL și USR că au ratat Guvernul Tomac: „Azi aveam un guvern de dreapta, decent și reformist”

Papahagi acuză PNL și USR că au ratat Guvernul Tomac: „Azi aveam un guvern de dreapta, decent și reformist”

Profesorul Adrian Papahagi, vehiculat inițial pentru funcția de ministru al Culturii în Guvernul Tomac, lansează un atac dur la adresa partidelor care au blocat varianta unui Executiv tehnocrat


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro