Opt victime după un accident violent în Neamț. Un șofer de 18 ani a pierdut controlul autoutilitarei

Opt victime după un accident violent în Neamț. Un șofer de 18 ani a pierdut controlul autoutilitarei

Opt persoane au fost rănite într-un accident produs pe DN2, în județul Neamț. Un tânăr de 18 ani ar fi pierdut controlul autoutilitarei și a intrat în coliziune cu o cisternă și un microbuz.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro