Mihaela Rădulescu, mesaj emoționant la opt luni de la moartea lui Felix Baumgartner: "Felix a fost un bun prieten pentru mulți"

Mihaela Rădulescu, mesaj emoționant la opt luni de la moartea lui Felix Baumgartner: "Felix a fost un bun prieten pentru mulți"

Mihaela Rădulescu continuă să îi păstreze vie amintirea lui Felix Baumgartner, la aproape opt luni de la moartea lui. Vedeta a publicat un nou mesaj emoționant despre fostul partener, pe care l-a descris drept „un prieten bun pentru mulți”.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro