Kimmich își critică colegii după înfrângerea cu Ecuador: Au vrut mai mult victoria

Kimmich își critică colegii după înfrângerea cu Ecuador: Au vrut mai mult victoria

Căpitanul naționalei Germaniei, Joshua Kimmich, a criticat atitudinea echipei după înfrângerea cu Ecuador, scor 1-2, în ultimul meci din faza grupelor Cupei Mondiale de fotbal 2026, afirmând că adversarii au arătat mai multă dorință de a câștiga.Deși...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro