Irina Begu a fost eliminată în optimile turneului WTA 500 de la Bad Homburg

Irina Begu a fost eliminată în optimile turneului WTA 500 de la Bad Homburg

Irina Begu, locul 211 WTA, a fost eliminată, miercuri, în optimile de finală ale turneului de categorie WTA 500 de la Bad Homburg, informează news.ro.Begu a fost învinsă de sportiva cehă Karolina Muchova, locul 11 WTA, scor 6-1, 6-1, în doar 58 de mi...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro