Intervenție a forțelor speciale în Germania: Un român a luat ostatici doi angajați ai unei primării, s-a stropit cu benzină și a amenințat că arde totul

Intervenție a forțelor speciale în Germania: Un român a luat ostatici doi angajați ai unei primării, s-a stropit cu benzină și a amenințat că arde totul

Un român de 47 de ani a luat ostatici doi angajați ai Primăriei din Lengerich, Germania, și s-a stropit cu o substanță inflamabilă. Forțele speciale au intervenit, iar nicio persoană nu a fost rănită.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro