Fără precedent: Alba Iulia, condusă de primar PNL, nu mai are transport public de două săptămâni - Șoferii disperați nu au mai fost plătiți de două luni de zile

Fără precedent: Alba Iulia, condusă de primar PNL, nu mai are transport public de două săptămâni - Șoferii disperați nu au mai fost plătiți de două luni de zile

Situație absolut revoltătoare, în Alba Iulia, unde de două săptămâni transportul public din oraș lipsește cu desăvârșire. Șoferii Societății de Transport Public acuză că nu și-au primit salariile de două luni de zile, iar bonurile de masă de și mai mult timp.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro