Fără precedent: Alba Iulia, condusă de primar PNL, nu mai are transport public de două săptămâni: Primăria, executată silit pentru restanțe

Fără precedent: Alba Iulia, condusă de primar PNL, nu mai are transport public de două săptămâni: Primăria, executată silit pentru restanțe

Situație absolut revoltătoare, în Alba Iulia, unde de două săptămâni transportul public din oraș lipsește cu desăvârșire. Șoferii Societății de Transport Public acuză că nu și-au primit salariile de două luni de zile, iar bonurile de masă de și mai mult timp.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro