Doi români din Marea Britanie au recunoscut că au ucis doi bărbați după ce i-au drogat pentru a-i jefui. Poliția se teme că ar putea exista și alte victime

Doi români din Marea Britanie au recunoscut că au ucis doi bărbați după ce i-au drogat pentru a-i jefui. Poliția se teme că ar putea exista și alte victime

Doi cetățeni români din Marea Britanie au pledat vinovați pentru ucidere din culpă în cazul a doi bărbați pe care i-au drogat pentru a le fura banii și bunurile. Anchetatorii britanici verifică acum dacă cei doi ar putea fi implicați și în alte cazur...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro