Constantin Toma, despre guvernul Veştea: Este o formulă încropită, sper să nu treacă

Constantin Toma, despre guvernul Veştea: Este o formulă încropită, sper să nu treacă

Primarul municipiului Buzău, social-democratul Constantin Toma, a declarat luni, pentru AGERPRES, că speră ca guvernul propus de Adrian Veştea să nu fie votat, considerând că "formula este una încropită cu oameni care nu sunt la nivelul funcţiilo...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro