Anca Alexandrescu: Ieri, globaliștii neomarxiști soroșiști au ieșit întăriți! Culmea, în aplauzele suveraniștilor!

Anca Alexandrescu: Ieri, globaliștii neomarxiști soroșiști au ieșit întăriți! Culmea, în aplauzele suveraniștilor!

Jurnalista Anca Alexandrescu punctează reașezările de opinii de pe scena politică. După ce AUR l-a chemat pe Adrian Veștea la negocieri, iar premierul al cărui cabinet a fost respins în Parlament a mers la discuții, Anca Alexandrescu spune că lucrurile s-au reșezat.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro