Adrian Veștea, părăsit în Parlament. A plecat singur, după ce a văzut rezultatul votului: "Consider că am conștiința împăcată!"

Adrian Veștea, părăsit în Parlament. A plecat singur, după ce a văzut rezultatul votului: "Consider că am conștiința împăcată!"

După ce a picat la votul din Parlament, premierul desemnat Adrian Veștea a spus că are conștiința împăcată și a plecat singur, după ce a aflat rezultatul votului, ]n care Guvernul său a picat.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro