Adrian Veștea a decis să meargă la sediul AUR: Negocieri cu George Simion, după condițiile impuse de liderul AUR

Adrian Veștea a decis să meargă la sediul AUR: Negocieri cu George Simion, după condițiile impuse de liderul AUR

Premierul desemnat Adrian Veștea anunță că va merge la o discuție cu liderul AUR, George Simion


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro