Unde a mers Bianca Drăgușanu după ce s-a aflat că s-ar fi împăcat cu Gabi Bădălău. Vedeta și-a luat și fiica cu ea / FOTO

Unde a mers Bianca Drăgușanu după ce s-a aflat că s-ar fi împăcat cu Gabi Bădălău. Vedeta și-a luat și fiica cu ea / FOTO

La doar patru zile după ce Bianca Drăgușanu și Gabi Bădălău au anunțat că și-au spus "adio", s-a aflat că, de fapt, s-ar fi împăcat. Ei bine, de data aceasta niciunul dintre ei nu a mai ieșit în față să spună lucrurilor pe nume, însă locul unde a mers vedeta alături de fiica ei în această dimineață a atras atenția tuturor!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News