Un șofer de ridesharing a fost omorât de doi tineri, pentru că le-a interzis să mănânce în mașină. Ce pedepse au primit cei doi

Un șofer de ridesharing a fost omorât de doi tineri, pentru că le-a interzis să mănânce în mașină. Ce pedepse au primit cei doi

Un șofer de ridesharing a fost omorât dintr-un motiv la care nimeni nu s-ar fi așteptat. Cei care l-au ucis cu sânge rece sunt chiar doi dintre clienții săi. La un moment dat, bărbatul le-a interzis celor doi să mănânce în autoturismul lui. Extrem de enervați de această regulă, cei doi clienți l-au omorât.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News