Ștefania, tânăra care a murit în accidentul din Buzău, și-a strigat iubitul după impact. Șoferul de 18 ani, distrus de durere: ”Tu ai vrut mereu să mori cu mine”

Ștefania, tânăra care a murit în accidentul din Buzău, și-a strigat iubitul după impact. Șoferul de 18 ani, distrus de durere: ”Tu ai vrut mereu să mori cu mine”

Stefania a murit în urmă cu trei zile într-un grav accident rutier în Buzău. Tânăra se afla alături de iubitul ei, moment în care acesta a pierdut controlul volanului și a ajuns cu autoturismul pe un câmp. Alex a publicat un mesaj de durere după ce și-a pierdut partenera.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News