Ștefania, adolescenta moartă în accidentul din Buzău, a fost înmormântată. Eleva de 15 ani, condusă pe ultimul drum de sute de oameni

Ștefania, adolescenta moartă în accidentul din Buzău, a fost înmormântată. Eleva de 15 ani, condusă pe ultimul drum de sute de oameni

Ștefania, fata de 15 ani moartă în accidentul de duminică din Buzău, a fost înmormântată. Familia, prietenii și colegii de la școală au condus-o pe ultimul drum pe adolescenta care și-a dat ultima suflare, după ce iubitul ei a pierdut controlul volanului la ieșire din localitatea Pandina.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News