Sonia Argint, despre prietenia cu Andreea Bălan, după despărțirea artistei de fratele ei: “Nu văd de ce…”

Sonia Argint, despre prietenia cu Andreea Bălan, după despărțirea artistei de fratele ei: “Nu văd de ce…”

Sonia Argint și Andreea Bălan au devenit bune prietene în urma relației artistei cu Tiberiu Argint, fratele prezentatoarea TV. Cei doi amorezi au decis să o ia pe drumuri separate în toamna anului trecut, iar Sonia a povestit în ce relații a rămas ea cu Andreea Bălan. Se pare că ele se înțeleg bine în continuare, dar ce spune Sonia Argint mai exact despre acest subiect.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News